Kullanım Koşulları

Son Güncelleme Tarihi: 29/03/2024

Sayın Ziyaretçi,

Lütfen www.akicikonus.com web sitemizi ziyaret etmeden önce bu kullanım koşulları sözleşmesini dikkatlice okuyunuz. Siteye erişiminiz, bu sözleşmeyi kabul etmenize ve burada belirtilen şartlara uymayı taahhüt etmenize bağlıdır. Eğer bu şartlardan herhangi birini kabul etmiyorsanız, lütfen siteye erişmeyi sonlandırınız. Siteye erişmeye devam etmeniz, işbu sözleşme metninin tamamını koşulsuz ve sınırsız olarak kabul ettiğiniz anlamına gelir.

www.akicikonus.com web sitesi bundan sonra "SİTE" olarak anılacaktır. Bu kullanım koşulları, yayınlandığı tarih itibariyle geçerlilik kazanır ve değişiklik yapma hakkı, tek taraflı olarak SİTE'ye aittir. SİTE'de yayınlanacak değişiklikler, tüm kullanıcılarımız tarafından kabul edilmiş sayılır.

Gizlilik

Gizlilik politikamız, kişisel verilerinizin işlenmesinin esaslarını belirlemek üzere ayrı bir sayfada yer almaktadır. SİTE'yi kullanarak, verilerinizin işlenmesinin gizlilik politikamıza uygun olarak gerçekleştiğini kabul etmiş olursunuz.

Hizmet Kapsamı

Akıcıkonuş olarak, sunulan hizmetlerin kapsamını ve niteliğini yasalar çerçevesinde belirleme hakkına sahibiz ve hizmetlere ilişkin yapılacak değişiklikler, SİTE'de yayınlanarak yürürlüğe girer.

Telif Hakları SİTE'de yayınlanan tüm içerik (metin, kod, grafikler, logolar, resimler, ses dosyaları ve kullanılan yazılım) Akıcıkonuş’a aittir ve tüm hakları saklıdır. Yazılı izin olmaksızın site içeriğinin çoğaltılması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır.

Genel Hükümler

·        Kullanıcılar, SİTE'yi yalnızca hukuka uygun ve kişisel amaçlarla kullanacaklarını ve üçüncü kişilerin haklarına zarar verecek herhangi bir faaliyette bulunmayacaklarını taahhüt ederler. Kullanıcıların işlemlerinden ve eylemlerinden kaynaklanan hukuki ve cezai sorumluluklar kendilerine aittir. Üçüncü kişilere verilebilecek zararlardan dolayı SİTE'nin doğrudan veya dolaylı hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

·        SİTE'de sunulan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak için çaba sarf etsek de, bu bilgilerin eksik veya güncel olmayabileceğini belirtmek isteriz. Bu nedenle, SİTE'de yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti veya taahhüt verilmemektedir.

·        SİTE'de üçüncü şahıslar tarafından işletilen ve içeriği tarafımızca kontrol edilmeyen diğer web sitelerine, uygulamalara ve platformlara bağlantılar bulunabilir. Bu bağlantılar sadece erişimi kolaylaştırmak amacıyla sağlanmış olup, bağlantıdaki içeriklerden sorumlu değiliz.

·        SİTE'nin virüslerden arındırılmış olduğunu garanti etsek de, tamamen virüslerden arındırılmış olduğunu garanti etmemekteyiz. Bu nedenle, kullanıcıların veri indirirken virüslerden korunmak için gerekli önlemleri almaları gerekmektedir. SİTE'nin virüs veya kötü amaçlı yazılımların sebep olduğu zararlardan sorumlu tutulamayız.

·        SİTE'de sunulan tüm eğitimlerin erişim süresi eğitimin başlangıç tarihinden itibaren 2 yıldır.

·        T.C. Kanunları gereğince niteliği itibarıyla; tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Taraflarca aksi kararlaştırılmadıkça, tüketici cayma hakkını kullanamaz.

Uyuşmazlık Çözümü

Bu Sözleşme'den doğacak uyuşmazlıkların çözümünde Türkiye Cumhuriyeti yasaları uygulanır ve yetki ilgili bölgenin Adliye Mahkemeleri ve İcra Daireleri'ne aittir.